Nasze wyroby sprzedajemy w pracowni w Kołobrzegu, oraz na jarmarkach Europy,
a także poprzez sklep internetowy https://kos-ceramika.pl/produkty/

Na naszej stronie można „od ręki” kupić naszą ceramikę, choć to tylko wycinek naszej produkcji. Część umieszczonych na stronie sklepu produktów fizycznie znajduje się w Kołobrzegu, a część w Warszawie (gdzie można je obejrzeć lub odebrać osobiście). Lokalizacja produktu jest zaznaczona na stronie sklepu internetowego. Z tych miejsc rozsyłane są paczki. Czas dostawy to ok. 1-2 dni po potwierdzeniu zapłaty.

Wszystkie wyroby zdobione są ręcznie, stąd nigdy nie powstaną dwa identyczne wyroby. Niekiedy z jednym motywem tworzymy całe komplety np. dzbanek, kubki , talerze, miseczki, misy i wiele innych małych czy dużych form. Tak, aby każdy mógł dobrać coś dla siebie.

W sklepie online, choć staramy się przedstawić wszystkie możliwe formy, to jednak prezentujemy tylko część naszej produkcji, wzornictwa.

Oprócz tego co przedstawiamy na stronie istnieje też możliwość doboru indywidualnego zestawu wg. Państwa potrzeb i upodobań, oraz dokupienie części do już istniejącego zestawu z przedmiotów nie wystawionych na stronie, ale będących na stanie pracowni. Może się zdarzyć że w danej chwili nie będzie wybranego przedmiotu od razu i czas oczekiwania może być wydłużony, ale dołożymy wszelkich starań aby był możliwy.

W tym celu prosimy o kontakt za pomocą poniższego formularza. Postaramy się jak najszybciej z Państwem skontaktować. Również można się skontaktować z nami poprzez :
facebooka : https://www.facebook.com/pracowniakos
instagrama : https://www.instagram.com/kosceramika/

    Jeśli masz pytania, napisz do nas korzystając z poniższego formularza.
    Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytania.