Produkcja

Wszystkie nasze produkty tworzymy ręcznie w pracowni w Kołobrzegu, ul Pomorska 2h.

Materiały

Wszystkie nasze produkty tworzymy z gliny kamionkowej. Do dekorowana używamy barwniki mineralne oraz szkliwa.

Wtrzymałość

Naczynia można myć w zmywarce , używać w piekarniku i w kuchence mikrofalowej

Opisy

Staramy się , aby zdjęcia produktów i ich opisy zamieszczone na stronie internetowej były jak najbardziej dokładne, lecz czasami mogą się pojawić niewielkie różnice w kolorze lub teksturze.

Wszystkie naczynia wykonywane są ręcznie, dlatego będą różnić się nawet w ramach jednego wzoru.

Wszystkie wymiary są przybliżone.

Gdzie kupić

Nasze produkty możesz kupić:

  • w naszej pracowni w Kołobrzegu,
  • na stronie sklepu internetowego pod adresem: kos-ceramika.pl,
  • a także na jarmarkach w Polsce i w Niemczech.

Może się zdarzyć że te same produkty zostaną kupione jednocześnie w sklepie stacjonarnym, ale nie zdążymy jeszcze wycofać go ze sklepu internetowego. Wówczas skontaktujemy się z Wami i zaproponujemy inny, podobny lub zwrot wpłaty.

Dostawa

Przedmioty z naszego sklepu internetowego wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania potwierdzenia zakupu ( na koncie banku lub potwierdzenie zapłaty przesłane do nas mailem/sms-em).

Inne, indywidualne zamówienia realizujemy w umówionym terminie.

Nasze produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub InPostu.
Koszt dostawy to 25 PLN dla Polski i ~75/90 zł dla reszty świata.

Staramy się pakować nasze naczynia tak, aby jak najmniej szkodzić środowisku, dlatego wykorzystujemy różne pudła „z odzysku” i wypełniamy paczki zużytymi materiałami.

Zasady zwrotu i wymiany

Zgodnie z polską ustawą z dnia 2 marca 2000 r. Dotyczącą ochrony niektórych praw konsumentów przed szkodami wyrządzonymi przez niebezpieczne produkty (Dziennik Ustaw nr 22 z dnia 31 marca 2000 r. Poz. 271), Klient może zmienić zdanie w ciągu 14 dni od daty data odbioru zakupu (odstąpienie od umowy sprzedaży bez podania przyczyny) i zwrot towaru zakupionego przez Internet.
Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z produktów zakupionych w naszym sklepie, możesz odesłać je na własny koszt, bez wyjaśnienia, dlaczego chcesz je wymienić lub uzyskać pełny zwrot pieniędzy.

Nasz adres:
Pomorska 2H
78-100 Kołobrzeg

Towar musi być nieużywany i odesłany w ciągu 14 dni od daty otrzymania zakupu.
Opłata zostanie zwrócona na podane przez ciebie konto bankowe (wartość zamówienia minus opłata za dostawę), jak tylko otrzymamy zwrócony produkt.

Z przykrością informujemy, że nie możemy wymienić ani zaakceptować zwrotu używanych lub uszkodzonych towarów. Należy pamiętać, że nie ponosimy odpowiedzialności za stan produktu podczas wysyłki zwrotnej. Kiedy odsyłasz coś z powrotem, zawsze zaleca się zachowanie dowodu nadania.

Prywatność

Nie będziemy przekazywać twoich danych osobowych osobom trzecim.